164-ти СЕЗОН НА ТЕАТЪРА!                      164-ти СЕЗОН НА ТЕАТЪРА!                      164-ти СЕЗОН НА ТЕАТЪРА!

Програма



Програма за Февруари 2020

 

ДРАМАТИЧНО- КУКЛЕН ТЕАТЪР "ВАСИЛ ДРУМЕВ" - ШУМЕН

         

П     Р    О     Г     Р     А     М     А

НА ПРЕДСТАВЛЕНИЯТА И ВЪНШНИТЕ ПРОЯВИ В ТЕАТЪРА
ЗА МЕСЕЦ МАРТ 2020 год.
         
ДАТА ДЕН СПЕКТАКЪЛ ЗАЛА ЧАС
         
01.03.2020 неделя ЦВЕТНИ ВЪЛШЕБСТВА   от Румен Николов зала "Патиланчо" 11:00
02.03.2020 понеделник ОСЪДЕНИ ДУШИ   Кърджали 19:00
03.03.2020 вторник ЧЕСТИТ 3 МАРТ!
05.03.2020 четвъртък ПОСЛЕДНАТА НОЩ НА СОКРАТ   Елена 18:30
четвъртък ГОСТУВА Държавна опера - Варна - "ДОН ЖУАН" основна зала 19:00
06.03.2020 петък ОСЪДЕНИ ДУШИ   Велико Търново 19:00
08.03.2020 неделя ЖЪЛТАТА ЧЕРВЕНА ШАПЧИЦА   зала "Патиланчо" 11:00
09.03.2020 понеделник КРИЗИСЕН ЦЕНТЪР   Горна Оряховица 19:00
10.03.2020 вторник КРИЗИСЕН ЦЕНТЪР   Варна - Фестивален комплекс 19:00
11.03.2020 сряда ОСЪДЕНИ ДУШИ   Карнобат 18:30
сряда ГОСТУВА Държавна опера - Бургас - "ЦЕЛУНИ МЕ, КЕЙТ" - мюзикъл голяма зала 19:00
12.03.2020 четвъртък ОСЪДЕНИ ДУШИ   Бургас 19:00
13.03.2020 петък ОТВОРЕНА БРАЧНА ДВОЙКА   от Дарио Фо и Франка Раме Левски 18:30
14.03.2020 събота ЦВЕТНИ ВЪЛШЕБСТВА   от Румен Николов Горна Оряховица 11:00
събота КАФЕТО ВИ, Г-Н МИНИСТЪР   Самоводене 18:00
15.03.2020 неделя КНИЖКИ СЛАДКОДУМКИ   зала "Патиланчо" 11:00
16.03.2020 понеделник КРИЗИСЕН ЦЕНТЪР   Монтана 19:00
17.03.2020 вторник ЖЪЛТАТА ЧЕРВЕНА ШАПЧИЦА   Исперих 11:00
18.03.2020 сряда ОТВОРЕНА БРАЧНА ДВОЙКА   от Дарио Фо и Франка Раме Елин Пелин 18:30
сряда ЖЪЛТАТА ЧЕРВЕНА ШАПЧИЦА   ДГ №12 10:00
19.03.2020 четвъртък КАФЕТО ВИ, Г-Н МИНИСТЪР   Полски Тръмбеш 18:00
четвъртък ГОСТУВА ДКТ - Плевен - "БОИНГ, БОИНГ" голяма зала 19:00
20.03.2020 петък ОСЪДЕНИ ДУШИ   Велико Търново 19:00
21.03.2020 събота ПОСЛЕДНАТА НОЩ НА СОКРАТ   София - Театро 19:00
22.03.2020 неделя ИСТОРИИТЕ НА МИСТЪР ХЕПИ   По Доналд Бисет зала "Патиланчо" 11:00
23.03.2020 понеделник КРИЗИСЕН ЦЕНТЪР   София - Театър София 19:00
понеделник ИСТОРИИТЕ НА МИСТЪР ХЕПИ   По Доналд Бисет ДГ №30 10:00
25.03.2020 сряда КНИЖКИ СЛАДКОДУМКИ   Сунгурларе
26.03.2020 четвъртък ПОСЛЕДНАТА НОЩ НА СОКРАТ   Свищов 18:30
28.03.2020 събота ИСТОРИИТЕ НА МИСТЪР ХЕПИ   По Доналд Бисет Търговище 11:00
29.03.2020 неделя ГОСТУВА ДКТ - Търговище зала "Патиланчо" 11:00
30.03.2020 понеделник ПОСЛЕДНАТА НОЩ НА СОКРАТ   Силистра 19:00
31.03.2020 вторник ХЛАПАЧКАТА ОТ 13-ия ЕТАЖ   от Мирча М. Йонеску камерна зала 19:00
         
ЗАБЕЛЕЖКА: РЪКОВОДСТВОТО НА ТЕАТЪРА  СИ ЗАПАЗВА ПРАВОТО НА ПРОМЕНИ И ДОПЪЛНЕНИЯ  В ПРОГРАМАТА. 
  ДОПЪЛНИТЕЛНО ЩЕ БЪДАТ ВКЛЮЧЕНИ  ДЕТСКИТЕ ПРЕДСТАВЛЕНИЯ.
         
ДИРЕКТОР: Димитър Димитров
Начало       История       Репертоар       Галерия       Фестивал       Сцени       Художествено-творчески състав       Новини       Програма       Контакти
lovetheater.bg
WebDesign: ReFresh 4+ Ltd.
Photography: Hristo Hristov